Klienci o nas
Użytkownik 1
(14.03.2008)
Nasza nowa klatka schodowa jest teraz piękna i spełnia nasze oczekiwania, jesteśmy bardzo zadowoleni. Doceniamy konsultacje przeprowadzone na miejscu przez pana Sikorskiego oraz dokładną, rzetelną pracę ekipy. Polecamy z czystym sumieniem!
Użytkownik 2
(23.11.2008)
Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować za wymarzone schody! Od pierwszego kontaktu, poprzez montaż, wszystko przebiegało bardzo sprawnie! Specjalne podziękowania dla Pana Sikorskiego, który spełnił nasze marzenia!
Użytkownik 3
(22.02.2009)
Mamy nareszcie piękne schody i jesteśmy w pełni zadowoleni. Fachowe doradztwo, szybki montaż, terminowość. Dziękuję.
Użytkownik 4
(27.08.2010)
Wielkie podziękowania dla całego zespołu! Realizacja projektu przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy zadowoleni pod każdym względem! Począwszy od pomiarów - tutaj specjalne podziękowania należą się panu Sikorskiemu za jego pomysły, skończywszy na montażu, który odbył się zaledwie kilka tygodni później - w tym miejscu podziękowania dla pana Białek i jego kolegów. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - schody wyglądają wspaniale i świetnie pasują do wystroju naszego domu. Zespół spisał się w 100%, pracował dokładnie, czysto i szybko. Trzeba było ich wręcz przekonywać, żeby zrobili sobie przerwę! Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Słowo DZIĘKUJĘ to zbyt mało, żeby opisać naszą wdzięczność.

PS: prześlemy zdjęcia, kiedy tylko uda nam się wydobyć aparat fotograficzny z tego przeprowadzkowego chaosu!
Użytkownik 5
(17.02.2014)
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za miłą współpracę. Klatka schodowa wygląda naprawdę świetnie. Prace przebiegały szybko i czysto. Dobra robota!
Wielkie dzięki :-)
Użytkownik 6
(19.02.2015)
Witamy Panie Sikorski, chcielibyśmy w ten sposób podziękować Panu oraz zespołowi. Schody spełniły wszystkie nasze oczekiwania i doskonale pasują do naszego domu. Chcielibyśmy również podziękować za przyjazny i zawsze niezawodny kontakt z Panem i Pana firmą. Proces od pierwszego kontaktu aż do montażu przebiegał sprawnie i bez komplikacji. Dziękujemy również za bardzo czystych i sumiennych monterów. Jeszcze raz dziękuję za wszystko :-)
Użytkownik 7
(10.06.2015)
Witam, chciałbym jeszcze raz podziękować. Klatka schodowa jest super wykonana. Nie ma na co narzekać, zrobiliście kawał dobrej roboty. Pracownicy, którzy zbudowali schody byli świetni. Dzięki jeszcze raz!
Chcesz wiedziec wiecej? Zadzwoń!
510 600 801
Zadzwoń do nas!
510 600 801