Produkcja
Nasze schody łączą w sobie nienaganny wygląd z najwyższą jakością materiału i wykonania. Chcemy bowiem, by dobrze Państwu służyły i cieszyły oko przez długie lata. Nasz projektant z najwyższą starannością stara się zapewnić Państwa schodom maksymalną funkcjonalność, wygodę oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.
Każdemu projektowi poświęcamy 100% uwagi. Dzięki temu nasze schody spełniają Wasze wysokie wymagania. Zawsze starannie opracowujemy i omawiamy wszelkie szczegóły, byście mieli Państwo pewność, że otrzymaliście produkt pierwszej jakości.
Zanim rozpoczniemy produkowanie schodów naszą uwagę poświęcamy procesowi przygotowania drewna. Leżakuje ono 6 tygodni w specjalnie przygotowanych do tego komorach, które opuszczą dopiero po osiągnięciu odpowiedniej wilgotności. To mało spektakularny, lecz niezywkle ważny etap produkcji, ponieważ wiąże się on z wytrzymałością materiału.
Następnym etapem jest klejenie drewna. Brzmi dziwnie? Otóż ta metoda gwarantuje najlepszy wygląd schodów, najwyższą jakość oraz niebywale długi czas ich użytkowania. Drewno nie ulega wypaczeniu, nie wygina się mimo upływu lat.
Tak przygotowane drewno trafia na naszą halę produkcyjną. W tym momencie do dzieła wkraczają nowoczesne technologie i maszyny.
Projekty stworzone w biurze projektowym są wprowadzane przez naszych wykwalifikowanych pracowników do oprogramowania maszyny CNC, dzięki której Państwa schody są produkowane z dokładnością do 0,25mm.
W przedostatnim etapie produkcji wszystkie elementy sa gruntowane i potrójnie lakierowane. Teraz muszą już tylko wyschnąć. Lakier, którym pokrywamy nasze schody sprowadzamy ze Stuttgartu. Jest to produkt wysokiej jakości, który wielokrotnie przetestowalismy i za który możemy ręczyć. Na życzenie możemy schody pobejcować na dowolnie przez Państwa wybrany kolor.
Szef osobiście dogląda każdych schodów dbając o każdą drobnostkę. Dzięki temu możemy z dumą oddać nasze schody w Państwa ręce.
Zadzwoń do nas!
510 600 801